Źródło artykułu:

Top 5 samochodów, które można kupić w ramach 5-letniego budżetu

W dzisiejszych czasach samochód stał się koniecznością zamiast luksusu. Zarówno mężczyźni, jak i kobiety dzisiaj wolą ułatwiać podróż, wybierając samochód zamiast innego samochodu. Dlatego każdy chce wydawać pieniądze na samochody poniżej 5 lakhs ,czyli w ramach swojego budżetu.

Lista 5 najlepszych samochodów poniżej 5 lakh:

Bez wątpienia rynek samochodowy jest zalany mnóstwem opcji, które możesz wybrać według swojego wyboru. Listy 5 najlepszych samochodów w przystępnej cenie znajdują się poniżej:

  • Tata Tiago:

Tata należy do wiodących firm motoryzacyjnych; przekonujący produkt o wielu specyfikacjach z pewnością spełni wszystkie Twoje wymagania. Dzięki automatycznym funkcjom i luksusowemu projektowaniu; przystępna cena Tata Tiago Rs 3,35 lakh-Rs 5,99 lakh. Niesamowitą cechą jest to, że samochody Tata Tiago są dostępne w wersjach z benzyną i olejem napędowym.

Sprawdź także popularną honda civic w sprawie ceny drogi w Indiach.

  • Maruti Suzuki Celerio:

Maruti zawsze była priorytetem klientów. Tak więc wraz z przybyciem Maruti Suzuki Celerio; mnóstwo marzeń rodzinnych staje się rzeczywistością. Specyfikacje Maruti Suzuki Celerio, takie jak skrzynia biegów AMT, skrzynia biegów Anti-Gear Shift i AGS są oparte na najnowszej technologii. Ponownie oszczędny samochód jest dostępny zarówno z benzyną, jak i olejem napędowym. MarutiCelerio cena Rs4,19 lakh-Rs5,38 lakh.

  • Renault Kwid:

Jeśli szukasz samochodów poniżej 5 lakhs i inteligentnego wyglądu, Renault Kwid może być kompleksowym rozwiązaniem, które może zadziwić Twoją jazdę. Istnieje wiele powodów, dla których warto kupić Kwid, takich jak stylowy profil zewnętrzny, system informacyjno-rozrywkowy z ekranem dotykowym, sportowe proporcje SUV, cyfrowy zestaw wskaźników itp. Wszystkie te funkcje są dostępne w przystępnej cenie. Cena Renault Kwid waha się od Rs 2,66 lakh-Rs 4,64 lakh.

  • Hyundai Grand i10:

Cena Hyundai Grand i10 zaczyna się od Rs 5 lakh; dlatego użytkownicy, którzy szukają wszystkich funkcji w jednym luksusowym samochodzie, mogą wybrać tę opcję jako najlepszą opcję. Jakość i specyfikacje samochodu obejmują funkcje bezpieczeństwa, takie jak czujnik parkowania, podwójna torba, przycisk uruchamiania / zatrzymywania silnika i ABS. Dzięki temu możesz upiększyć swój dysk dzięki Hyundai i10.